برمه مژگان قربانی پرونده آشپزخانه خبر

برمه: مژگان قربانی پرونده آشپزخانه خبر حوادث

گت بلاگز اخبار حوادث یکسال حبس جهت مردی که تصور می کرد یکی از بستگانش معتاد است!

اوایل شهریور زن جوانی با مراجعه به یکی از کلانتری‌های غرب تهران، از دایی شوهرش به اتهام آدم ربایی شکایت کرد.

یکسال حبس جهت مردی که تصور می کرد یکی از بستگانش معتاد است!

عبارات مهم : ایران

اوایل شهریور زن جوانی با مراجعه به یکی از کلانتری های غرب تهران، از دایی شوهرش به اتهام آدم ربایی شکایت کرد.

کشور عزیزمان ایران نوشت: او به مأموران گفت: «در مسیر منزل بودم که ناگهان دایی همسرم با خودروی مدل بالایی سد راهم شد. من و همسرم از مدتی قبل با هم اختلاف داشتیم ،اما فکر نمی کردم دایی شوهرم ازماجرا خبر داشته باشد. به همین خاطر با اصرار او سوار ماشین شدم و گرم صحبت شدیم. او پیشنهاد کرد با هم جای دنجی برویم و من هم مخالفتی نکردم، ولی درعین ناباوری مرا به کمپ ترک اعتیاد برد. آنجا فکر کردند معتاد هستم و خوابیدن ام کردند و التماس های من را هم باور نداشتند. این شرایط نکبت بار تا شب ادامه داشت تا اینکه جواب آزمایشم ثابت کرد که معتاد نیستم و از آنجا خلاص شدم. حالا هم از دایی شوهرم به خاطر آدم ربایی شکایت دارم.»

به دنبال بیانات این زن، متهم بازداشت شد، ولی او در همه جلسات بازجویی منکر آدم ربایی شد و گفت به علت اینکه به همسر خواهرزاده اش شک داشته، به همین خاطر او را به کمپ برده است تا بررسی شود که معتاد است یانه.»

یکسال حبس جهت مردی که تصور می کرد یکی از بستگانش معتاد است!

بنابراین بعد از تکمیل تحقیقات و صدور کیفرخواست، پرونده جهت پیگیری به دادگاه کیفری یک استان پایتخت کشور عزیزمان ایران فرستاده شد. متهم زمانی که در برابر قضات شعبه ششم دادگاه کیفری به ریاست قاضی شقاقی و با حضور قاضی رستمی – مستشار دادگاه – قرار داده شد مدعی شد بیگناه است و انگیزه خود را فاش نکرد. قضات بعد از شنیدن بیانات شاکی و اصرارش برشکایت خود، وارد شور شدند و متهم را به یک سال حبس محکوم کردند.

اوایل شهریور زن جوانی با مراجعه به یکی از کلانتری‌های غرب تهران، از دایی شوهرش به اتهام آدم ربایی شکایت کرد.

واژه های کلیدی: ایران | معتاد | دادگاه | آدم ربایی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz