برمه مژگان قربانی پرونده آشپزخانه خبر

برمه: مژگان قربانی پرونده آشپزخانه خبر حوادث

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری آن‌چه از نظر امین حیایی در سینما حرف اول را می‌زند

گروه تحریریه سایت نوشت: امین حیایی می گوید در سینما فیلمنامه و بازیگر هر لحظه حرف اول را می زنند و گاهی هم تبلیغات مناسب است که می تواند فروش خوبی به همراه دا

آن‌چه از نظر امین حیایی در سینما حرف اول را می‌زند

آن چه از نظر امین حیایی در سینما حرف اول را می زند

عبارات مهم : ایران

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: امین حیایی می گوید در سینما فیلمنامه و بازیگر هر لحظه حرف اول را می زنند و گاهی هم تبلیغات مناسب است که می تواند فروش خوبی به همراه داشته باشد.

امین حیایی، بازیگر سینما و تلویزیون در مورد اهمیت فیلمنامه در سینمای کشور عزیزمان ایران گفت: «فیلمنامه و بازیگر هر لحظه حرف اول را می زنند و گاهی هم تبلیغات مناسب توانسته موفق عمل کند و فروش خوبی را با خود به همراه داشته باشد. قصه هر لحظه جهت مردم مهم بوده و مردم دوست دارند اثری را ببینند که روایت داستانی خوبی داشته باشد.»

او در ادامه درمورد اهمیت این عنوان در گزینش آثار پیشنهادی توضیح داد: «فیلمنامه و نقش متفاوت جهت من بااهمیت ترین گزینه جهت گزینش هست، چون امروزه مخاطبان به دنبال قصه ای جالب و پرکشش هستند و بازیگران هم جهت جذب نگاه مخاطب باید آثار را با وسواس بیشتری گزینش کنند.»

حیایی در ادامه در مورد آثار جامانده از اکران گفت: «فیلم ها با توجه به فصل، گزینش می شوند و آثاری که به اکران نمی رسند، به طور حتم در ارزیابی ها نتوانسته اند مورد توجه قرار بگیرند. سینماداران به فکر فروش و گیشه هستند و به طور حتم هر فیلمی که نتواند در این تناوب قرار بگیرد، از اکران کنار گذاشته می شود. البته اگر تعداد سالن های سینما زیاد کردن یابد، این آثار هم می توانند رنگ اکران به خود ببینند. ولی کمبود سینما یکی از پرسشها مهم در فیلمسوزی آثار تولید شده است است.»

او در آخر به روند ساخت «ساخت کشور عزیزمان ایران 2» اشاره کرد و افزود: «در حال حاضر مشغول بازی در سریال نمایش خانگی «ساخت کشور عزیزمان ایران 2» هستم و تا امروز چهار قسمت از آن را ضبط کرده ایم. امیدوارم این سریال بتواند مورد توجه مخاطبان واقع شود.»

آن‌چه از نظر امین حیایی در سینما حرف اول را می‌زند

واژه های کلیدی: ایران | سینما | بازیگر | سینمای | بازیگران | فیلمنامه | امین حیایی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz