برمه مژگان قربانی پرونده آشپزخانه خبر

برمه: مژگان قربانی پرونده آشپزخانه خبر حوادث

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات استقلال حق دارد اعتراض کند ولی کار من ایرادی نداشت / حیدری

داور شهرآورد هشتاد و پنجم پایتخت کشور عزیزمان ایران در تصویر العمل به اعتراض کلوب استقلال از نحوه قضاوتش گفت: آنها حق دارند اعتراض کنند ولی کار من اشکال و ایراد

استقلال حق دارد اعتراض کند ولی کار من ایرادی نداشت / حیدری

حیدری: استقلال حق دارد اعتراض کند ولی کار من ایرادی نداشت

عبارات مهم : اعتراض

داور شهرآورد هشتاد و پنجم پایتخت کشور عزیزمان ایران در تصویر العمل به اعتراض کلوب استقلال از نحوه قضاوتش گفت: آنها حق دارند اعتراض کنند ولی کار من اشکال و ایرادی نداشت.

بیژن حیدری، داور داربی ۸۵ پایتخت کشور عزیزمان ایران در گفت وگو با ایسنا، راجع به اعتراض زیاد استقلالی ها به داوری این دیدار و همچنین نامه اعتراضی کلوب استقلال به فدراسیون فوتبال مبنی بر “قضاوت نامناسب او”، اظهار کرد: شاید اگر در طول بازی، پرسپولیس هم عقب می افتاد چنین اعتراض هایی به من از سوی سرخپوشان صورت می گرفت. باید استقلالی ها را درک کرد. من می دانم که آنها نامه ای را به فدراسیون ارسال کرده اند. به هر حال هر باشگاهی حق این را دارد که فکر کند از داوری ضرر دیده ولی به نظر خودم مشکلی در قضاوت من نبوده و اگر چیزی هم بود همکاران من در فدراسیون آن را به من گوشزد می کردند.

استقلال حق دارد اعتراض کند ولی کار من ایرادی نداشت / حیدری

او راجع به جو داربی تهران، بیان کرد: من این تعداد تماشاگر را چهار بار قبل نیز دیده بودم. من دیدار بین تیم های پرسپولیس – تراکتورسازی، پرسپولیس – سپاهان و استقلال – تراکتورسازی (دو بار) قضاوت کردم و دیدن این تعداد تماشاگر برایم عادی بود. من این را می دانستم که این بازی دیداری ملی است و جهت همه کشور عزیزمان ایران مهم هست. با مشورتی که قبل از این دیدار با بزرگان عرصه داوری انجام داده بودم، خیلی سریع جو ورزشگاه و حساسیت این دیدار برایم عادی شد.

حیدری همچنین گفت: تنها در سه، چهار دقیقه اول استرس داشتم و بعد از آن این بازی نیز برایم تبدیل به بازی های عادی دیگر شد. برایم مهم نبود که تصمیمی که می گیرم در دقیقه یک باشد یا ۹۰. من تنها تلاش کردم بازی را مدیریت کنم. من جهت نمایش خودم به میدان نیامده بودم لیکن می دانستم که ۱۰۰ هزار تماشاگر جهت دیدن فوتبال به استادیوم می آیند نه داور.

داور شهرآورد هشتاد و پنجم پایتخت کشور عزیزمان ایران در تصویر العمل به اعتراض کلوب استقلال از نحوه قضاوتش گفت: آنها حق دارند اعتراض کنند ولی کار من اشکال و ایراد

حیدری راجع به کارت زردی که به ربیع خواه داد و بسیاری اعتقاد بودند که کامیابی نیا باید آن را می گرفت، توضیح داد: من می دانم که کارت زرد را به چه کسی نشان دادم. زمانی که بازیکن استقلال صاحب توپ بود، ابتدا محسن ربیع خواه بود که او را با دست هل داد و سپس کامیابی نیا اشتباه کرد. خطای ربیع خواه جلوگیری از شروع حمله استقلال بود. بنابراین او زیاد از کامیابی نیا مستحق این کارت زرد بود. همچنین من نمی توانستم به خاطر یک اشتباه به دو بازیکن کارت زرد نشان دهم.

واژه های کلیدی: اعتراض | اعتراض | استقلال | تماشاگر | استقلال | پرسپولیس | فدراسیون فوتبال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz